Current Status
Not Enrolled
Price
Free
Get Started

 Already enrolled? LOGIN HERE 

Projektovanie cyklistického mesta

Tento päťtýždňový kurz vám poskytne základy a základné zručnosti potrebné na začatie projektovania vášho cyklistického mesta. Objavíte najlepšie postupy pri navrhovaní cyklistickej infraštruktúry a zistíte, ako tieto prvky spájať vo vašich domácich podmienkach. Návrh projektu na záver kurzu vám umožní prezentovať vlastný plán, ktorý premení vašu ulicu. Začnime!

Moduly

4 učebné moduly + 1 praktický modul

Odporúčaný rozvrh

4 hodiny týždenne / 5 týždňov

Celková dĺžka videa

6 hodín


Inštruktori

Picture of Lior Steinberg

Lior Steinberg

Lior pomáha mestám rozširovať vnímanie funkčnosti a plánovať tak mestské priestory, ktoré vykúzlia ľudom úsmev. Jeho osobitosťou je multidisciplinárny prístup k mestskému plánovaniu a k cyklistickému plánovaniu: nie je to len o infraštruktúre, ale aj o kvalite života, urbanistickom dizajne, politike, komunikácii a mnohých ďalších. Pracoval na cyklostratégiách a plánoch v rôznych krajinách, ako je cyklistická stratégia Tel Avivu a cyklistická vízia Rotterdamu.

Picture of George Liu

George Liu

George vám ukáže, že cyklistická infraštruktúra dokáže oveľa viac, než len slúžiť ako miesto pre dvojkolesovú dopravu. Otvárame rôzne perspektívy, prostredníctvom ktorých môžu ľudia získať dojem zo svojej ulice, štvrte či mesta. Navrhnutie skvelej cyklistickej dopravy si vyžaduje, aby sme preskúmali ľudské a dopravné aspekty ulíc.

Smart Cities Klub

Smart Cities klub je originálnou neformálnou platformou slúžiacou na výmenu skúsenosti a spoluprácu medzi vedením miest a expertmi pri príprave stratégií a programov na ceste k Smart City.

Našim poslaním je meniť slovenské mestá nielen v oblasti využívania Smart technológií, ale najmä v oblasti zvyšovania kvality života svojich obyvateľov. Pri našich projektoch sa inšpirujeme najmä (ale nielen) Škandináviou.

Viac informácií o projektoch a aktivitách Smart Cities Klubu nájdete na webovej stránke www.smartcitiesklub.sk

Ukážková lekcia

Bezplatné & platené možnosti

Máte bezplatný prístup ku kurzu a k účasti na ňom. Ak chcete po dokončení kurzu získať certifikát, môžete si tento certifikát zakúpiť. Certifikát bude dostupný až po úspešnom absolvovaní kurzu. Prečítajte si viac tu.

Course Content

Expand All

Ratings and Reviews

0.0
Avg. Rating
0 Ratings
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
What's your experience? We'd love to know!
No Reviews Found!
Show more reviews
What's your experience? We'd love to know!
Shopping Cart
Scroll to Top